Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Miluju svůj penis :)

26. 01. 2011 7:34:13
Když tak dnes přemýšlím, jak tomu došlo, musím konstatovat, že láska na první pohled to rozhodně nebyla.

Bylo období, kdy mi byl naprosto, ale totálně, volný. Čti lhostejný. Vlastně volný také. V té době, myslím, že to byla doba návštěv předškolního ročníku mateřské školy, jsem si Alenkou zalezl za takový altánek na školním pozemku. Proč? Tomuto činu předcházela úmluva stvrzená na mezinárodní úrovni, čti mezi mnou a Alenkou, že jí broučka ukážu. Klídek, sichrovka, pak mi Alenka měla ukázat pro změnu svou berušku.

Stáhl jsem si tepláky i s trenkami a nechal Alenku podrobně zblízka zkoumat. Dívat, ale nesahat. Alenka to poctivě dodržela. Se mnou to nic neudělalo a s mým penisem také ne. Zase jsem se oblékl a gaťky si stáhla Alenka. Zkoumal jsem zblízka a dohodu nedodržel. Sáhnul jsem si. Alenka se řehtala a řekla mi, že jsem blbej. Pohled ani dotek se mnou nic neudělal. Ani s mým penisem.

Dnes jen představa, že dospělou ženu žádám, ať mi za altánkem ukáže berušku, že jí na oplátku ukážu broučka, cvičí se mnou i s mým penisem. Už jsme zkrátka sehraná dvojka. Logicky bych dnes ani nepokoušel slibovat, že si... nesáhnu!

Ale zpátky ke genezi našeho vztahu.

Pak přišlo období, kdy jsem si v jistých okamžicích všímal změn na svém penisu. Rostl a mohutněl, kdy se mu zachtělo, a vůbec při tom nebral ohled na mne. Mám pocit, že to období nezačalo až tak moc vzdáleně od altánkové výměny.

S obdivem jsem pozoroval svou první hezkou a mladou soudružku učitelku coby žák první třídy, jak si čupla na bobek s koleny od sebe směrem k mé lavici, sebrala křídu na zemi, a já zahlédl v rozkroku její kalhotky. S údivem jsem zjistil, že se mi ten pohled opravdu, ale opravdu zamlouvá. A byl jsem pěkně vzteklej, když to na mne můj penis v kalhotách práskl. A byl, ten hajzlík, důsledný, protože boule na tesilovém poklopci byla výmluvná i tehdy, když jsem byl vyvolán a musel jsem se v lavici postavit. Stáli jsme tam oba dva jak poškoláci na hanbě a já se děsně styděl. Tím spíš, když od stolu před tabulí zaznělo:

„Kájo, co sis to strčil za kalhoty? Okamžitě to vyndej!“

Dnes bych reagoval upřímným úsměvem, rozepnul bych poklopec a poslechl... ale tenkrát jsem neudělal nic, jen jsem sklopil hlavu a odpověděl:

„Ale já tam nic nemám, souško!“

Je vám jasné, že se zraky všech, co zrovna pod lavicí tajně nesvačili, obrátily směrem ke mně a k mému osobnímu práskači mých tajných myšlenek. A bohužel, soudružka učitelka se rozhodla osobně přesvědčit, že tam nic nemám. Celé jí to docvaklo až tehdy, když vsunula dlaň pod mé tesilky v domnění, že odtamtud vytáhne nějakou utajovanou hračku. Rázem jsme byli vedle a v rozpacích všichni tři. Penis ztvrdl ještě víc. Učitelka viditelně v obličeji vytuhla také. A já tam byl za blba, jako jediný jsem vůbec nechápal, wo co go.

Od té chvíle následovalo období našeho nepřátelství. Radši nebudu ani vypočítávat, kolikrát mne nabonzoval, když... jsem byl v trenkách na tělocviku a tělocvikářka, opět mladá a hezká, se s rozepnutou teplákovou překlonila a kmitala pažemi do stran, když... jsem byl v plavkách a kolem chodily samé svůdné křivky a já byl nucen vyrývat v zemi pod břichem brázdu, když... mi dějepisářka na braném letním cvičení znovu a znovu na ukázku ostatním zavazovala tlakovým obvazem tepenné krvácení na stehně poblíž třísla.

Bylo to období, kdy jsem ho opravdu nesnášel. Snažil jsem se jeho reakcím předcházet důraznými domluvami v soukromí nad hambatými obrázky, ale moc to nepomáhalo.

Zlom nastal... v tanečních. Už jsem samozřejmě o sobě i svém penisu měl teoreticky nastudováno, co se dalo. Viděl jsem i dostatek kvalitního, tehdy těžko dostupného, obrazového materiálu. Ale za bouřlivé reakce jsem se styděl. Tanečnice byla starší, než já, myslím, že sedmnáctka. Vlastně už... žena. Při pár dotykách jejího stehna v mém klíně, tanec si už ani nepamatuji, se dostavila zrádcovská reakce. Čti erekce. Už jsem se chystal vypálit nějakou kravinu, jako třeba, že si tu baterku z kapsy hned po tanci vyndám, když se ke mně tanečnice přitiskla ještě více a do ucha mi pošeptala:

„Jsem ráda, že se Ti, tak moc, líbím!“

Málem jsem se tenkrát udělal.

Ale v té chvíli jsem také pochopil, že on není můj nepřítel, že to se mnou vždy myslel dobře, jen já byl, poněkud, nedomykavý.

A začal jsem mu svou lásku dávat patřičně najevo. Ne, že bych si ho už před tím nevšímal a nehrál si s ním. Ale od té situace v tanečních naše společné chvilky staly, velmi častými a velmi intenzivními.

Když pak poprvé in natura viděl dospělou berušku, salutoval v pozoru nadšením. A nezklamal. Byl jsem na něj pyšný a on byl pyšný na mě.

Od té doby spolu každé ráno vstáváme. Tedy. Nejdřív vstane on, já ještě spím. Pak zazvoní budík, já zjistím, že je můj penis už vzhůru a že vstal... a vstanu také.

Pak spolu vysypeme písek z ledvin. Jsme sehraní, pomáhám mu jen levačkou, pravačkou už si čistím zuby. Jasně, jsou to pomluvy, že chlapi nezvládnou více činností současně!

Poctivě oklepu... v tuhle chvíli samozřejmě na chvilku zuby čistit přestanu, oklepání je činnost vyžadující zvláštní pozornost. Zasunu ho do trenek a řehtám se, když ho vidím vypustit poslední kapku do bavlny.

Zase mne přechcal!

Stará moudrost praví, dělej s ním, co chceš, poslední kapka jde stejně do trenek. Oba tu moudrost známe, ale přesto se snažím nad ním zvítězit. Marně. Jen občasnou výjimkou potvrdím pravidlo.

Jednou v mládí mne zradil. Faktem je, že jsem měl angínu jak trám a skoro čtyřicet horečky, jenže on si to rande nechtěl nechat ujít. Pak vyhořel. Já hořel dávno a nemohl jsem ani polknout. Omluva po mém přeléčení antibiotiky už nám vyšla.

Jednou jsem ho zradil já. Při ledvinové kolice, kdy jsem bolestí lezl po stropě, jsem dal v zoufalství doktorovi souhlas s použitím svého penisu jako vstupní brány pro... kameru a kleště včetně duté hadičky. Po jeho decentním znecitlivění pod tlakem vstříknutého do močové trubice anestetika... lékař pomocí všech těchto věcí v něm propojil stentem mou ledvinu a močový měchýř vnitřkem ucpané původní cesty. Vše pomocí stentu vyteklo a vypadlo... z ledviny i močového měchýře. Stent jsem v sobě nosil několik týdnů, dokud se bolavá ledvina i zanícená cesta, nezhojily.

Ano. Stent se vyndaval stejnou cestou. Nějak ho tou kamerou nemohli najít bo co, pak ho našli, ale nemohli vyháknout z té ledviny, no prostě dostatek času na to, abych konverzací znervózňoval lékařku, která se stent ze mne, za asistence zrzavé sestry, pokoušela vydolovat.

Zatímco já se bavil tím, že jsem na střídačku ukecával sestru a lékařku, aby se mnou vyrazily na rande, ale nejdřív mi ukázaly svou berušku, bo já jim broučka už nejen ukázal, ale mohly si i sáhnout, penis fakt trpěl. Doktorka musela na chvilku přestat, se vším tím náčiním uvnitř mne si otřela pot, ukázala, že nemá smysl pro humor a pokoušela se mne přinutit ke klidu na lůžku (čti... řekla... zavřete už tu nevymáchanou hubu). Sestra se, na rozdíl od ní, výtečně bavila a cukaly jí koutky úst zadržovaným smíchem. Na podruhé doktorka zabojovala, našla, zachytla, vyhákla za mého heknutí... ledvinu nikdo nijak neznecitlivěl, a vše protáhla penisem ven. Nadával mi jako špaček.

Jak protestoval, když jsem šel poprvé po této epizodce čůrat, to ani nechtějte vědět. Strašil mě i krví. Ale já mu odpustil a on mě také.

A zase spolu každé ráno vstáváme. Miluju ho!

Možná ukážu. Za berušku ;)

Autor: Karel Boháček | středa 26.1.2011 7:34 | karma článku: 28.44 | přečteno: 3731x

Další články blogera

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 2. Jak často si chlapi navzájem poměřují penisy?

Odpověď na tuhle otázku je opět poměrně jednoduchá, i když nutno přiznat, že přímočarost dotazu je zdánlivě zavádějící.

20.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 27.03 | Přečteno: 1986 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 1. Vyspat se s chlapem na prvním rande ... nebo ne?

Netroufám si tvrdit, zda to ženy doopravdy tak často řeší či nikoliv. Nicméně mediálně se zdá, že v rámci hledání vztahu je to často diskutovaný problém.

13.9.2017 v 13:13 | Karma článku: 31.44 | Přečteno: 4275 | Diskuse

Karel Boháček

Za dobrodružstvím ostrova Marathonisi

Proslulý řecký ostrůvek Marathonisi v Jónském moři je známý i pod názvem Želví ostrov. Jednak pro svůj tvar, druhak si tady kolem jeho břehů můžete i užít pozorování vzácných želv karet.

11.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 20.98 | Přečteno: 366 | Diskuse

Karel Boháček

Plavba kolem řeckého ostrova Zakynthos

Zakynthos (anglicky nebo italsky Zante) je ostrov v západní části Řecka. Nachází se v Jónském moři v kraji Jónské ostrovy. Rozloha 410 km2 a délka pobřeží 123 km z něj činí třetí největší ostrov v tomto kraji.

1.9.2017 v 8:25 | Karma článku: 23.50 | Přečteno: 927 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Bůh je Láska a Láska je Bůh

Bůh! Říkali, že trestá. Že nemá slitování. "Boj se, když nečiníš dle Jeho vůle." Děsil mě. Šokoval lačností po krvi nepřátel. Ale byl to správný výklad? Je Bůh skutečně krvechtivý a nemilosrdný?

24.9.2017 v 20:50 | Karma článku: 10.68 | Přečteno: 176 | Diskuse

Štěpánka Semecká

Píseň o byrokracii

Další nedělní večer vám netradičně zpříjemním svým krátkým básnickým zamyšlením o tom, jak je to vlastně v té společnosti úředníků s rovností a svorností.

24.9.2017 v 20:23 | Karma článku: 5.81 | Přečteno: 135 | Diskuse

Libuse Palkova

Blondýnky

Blondýnky jsou častým terčem vtipů a středem pozornosti, ať právem či neprávem. V následujícím seznamu knih, nemůžeme proto vynechat nic z toho, co se traduje o mýtu krásné, povrchní a naivní svůdnice.

24.9.2017 v 20:16 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 309 | Diskuse

Kateřina Horáková

Detoxikace zvenku

Další ze skvělých tianďáckých věcí, které jsem vyzkoušela, jsou detoxikační bylinné náplasti. Při svém zhýralém způsobu života jsem se rozhodla pro očistu...

24.9.2017 v 19:09 | Karma článku: 6.69 | Přečteno: 210 | Diskuse

Martina Studzinská

Třída all inclusiv

...aneb malé "třídní foto", tedy popis toho, co musí český učitel v průměrné třídě zvládnout za dopoledne. Připočtěme k tomu dvě až tři hodiny odpoledne u počítače nad administrativní prací a pár hodin týdně na schůzích.

24.9.2017 v 17:23 | Karma článku: 23.86 | Přečteno: 777 | Diskuse
VIP
Počet článků 749 Celková karma 23.95 Průměrná čtenost 1118

Facebook Blog iDnes

 

Největší ďáblova lež spočívá v tom, jak nalhává lidem. že ... vůbec neexistuje, 

říká autor knihy

 

Nikdy jsem to s holkama neuměl

 

a blogového projektu

 

Kraťasy

kkkkkNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.