Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Něco se těžko rozdejchává

4. 05. 2015 8:00:00
Prolézal jsem ruiny polorozpadlého kláštera a hledal správné světlo i stíny pro své fotografické úlovky.

Už pohled z bývalého rajského dvora na jednotlivé, tento zpustlý prostor obkličující objekty napovídal, že každý krok uvnitř církevních ruin bude nebezpečný. A tak jsem andílka nechal vyhřívat se venku na travnaté plotně horkého léta jako mobilní krabičku poslední záchrany a sám se otvorem ve zpráchnivělých vratech nasoukal do křížové chodby.

Propadlými stropy sluneční paprsky pronikaly skrze jednotlivá podlaží kláštera a vytvářely na zbytcích fresek nové abstraktní obrazy. Spolu se zašlou slávou architektury byly pastvou pro mé oči i objektiv malého profesionálního kompaktu, kterému jsem při podobných výletech dával přednost před masivním tělem zrcadlovky a batohem s objektivy.

Čas ubíhal. Stoupal jsem po zbytcích schodišť do vyšších pater až do krovu pod střechu plnou děr i pavučin nebo naopak sestupoval do sklepních prostor naplněných zatuchlým plesnivějícím šerem.

Každý zvuk, který jsem nezpůsobil svým pohybem já, pronikal mi až do morku kostí a vyvolával v mé mysli různé fantaskní představy plné zbytečného i oprávněného strachu z možného i nemožného.

Napumpovaný adrenalinem i endorfiny z toho dávného úžasného opuštěného prostoru a mého pohybu v něm plnil jsem paměťovou kartu stále novými a novými záběry.

Nakonec jsem prošel galerií nad zbytky klášterní kaple a sestupoval úzkým točitým schodištěm někam do sakristie. Udělal jsem snímek schodiště zalitého světlem, které sem nesměle nakukovalo malým otvorem ve zdi, a ve dveřích vedoucích k bývalému oltáři jsem se opřel levým ramenem o zeď a s tichým obdivem pozoroval hlavní loď kaple.

Mohutné mnohaboké sloupy podpíraly spletité pavučiny kleneb ... a světlo se stínem zde vytvářely atmosféru, která i neznaboha nutila zamyslet se nad možnou boží přítomností, která kdysi, minimálně v srdcích řeholníků, naplňovala zdejší ticho i ozvěnu kázání.

Zasunul jsem fotoaparát do pouzdra s myšlenkou, že se tu nejdříve porozhlédnu a až pak s rozmyslem nafotím celou sérii snímků včetně nějakých panoramatických složenin. Chtěl jsem vykročit z příšeří sakristie, když jsem někde směrem od hlavního vstupu do kaple uslyšel tichý šramot.

Tiše jsem na sucho polknul a zůstal zamrznutý ramenem do chladného zdiva a vyčkával. Ze tmy pod varhanním kůrem se vynořila postava mladé ženy.

Měla na sobě bílé triko bez rukávů, pod krkem směrem dolů mezi prsy ozdobené skvrnou od potu. Chladno mezi stěnami svatostánku mi pomohlo tiše konstatovat, že nemá podprsenku. Vztyčené bradavky se pod látkou rýsovaly nepřehlédnutelně a jejich tvar včetně tušené těžkosti plných ňader mi neodbytně podsunul představu, jak by bylo vzrušující mít tahle ňadra v dlani.

Představa z hlavy pumpovala krev do míst, která se nadouvala a tvrdla.

Tričko měla žena zasunuté do krátkých džínových šortek, obepínajících výrazné boky a plná pevná stehna. Tvarovaná lýtka plynule přešla do štíhlých kotníků nad okrajem outdoorových bot.

Udělala několik váhavých kroků do prostoru kaple směrem ke mně. Opřela se zády o jeden ze sloupů a nastavila tvář se zavřenýma očima paprskům slunce, dopadajících sem oknem s gotickou kružbou. Dlouhé vlnité vlasy vytvářely kolem jejího obličeje světle oranžovou svatozář.

Pomalu a vláčně si oběma dlaněmi přejela po ňadrech a přes látku sevřela bradavky mezi palce a ukazováčky. Tiše zasténala.

Nespouštěje z ní oči mimoděk jsem si potichu rozepínal poklopec džan a ztopořený penis z nich nechal vyklouznout ven. Skoro jsem nedýchal, jak sem se bál, že nějakým nepředvídatelným zvukem přeruším představení, které se přede mnou začalo odehrávat.

Líně si vysoukala tričko ze šortek a dlaněmi vklouzla pod něj. Mazlila se se svými prsy, laskala je a hnětla. Bradavky si nechávala prokluzovat mezi prsy a já ... sevřel dlaň kolem tvrdého kořene penisu.

Když si šortky rozepnula a po chvilce sloupávání nechala je klesnout do stínu někam ke kotníkům, pohybem dlaně jsem shrnul náhle krátkou předkožku přes lem žaludu. Pod šortkami byla nahá a já věděl, že v klíně vlhká.

Představoval jsem cizí vůni mokré touhy a pomalu onanoval ... synchronizovaně s pohyby její ruky. Dva prsty zasunula dovnitř tak hluboko, jak jen to šlo, a krouživým pohybem dlaně dráždila klitoris.

Zrychlovala a já mimoděk s ní. Její dech se stával přerušovaný. Na chvíli ho zadržovala a pak prudce s tichým stenem zase vydechovala. Já těch chvilek jejích zvuků využíval a také z plic trhaně vydechoval zbytky nevyužitého vzduchu a prudce jsem se zhluboka nadechoval, abych bez dalšího dýchání vydržel co nejdéle.

Pak nečekaně vykřikla nahlas a celá se roztřásla. Její prudké kroužení se změnilo v krátké trhavé pohyby v rytmu sténavých výdechů, které se po pár vteřinách docela zastavily.

Vzdorovitá frustrace bouřlivě plnila mou mysl i tělo, protože v nastalém tichu jsem musel i já zpomalit a představa vlastního slastného vyvrcholení, pečetícího tenhle neočekávaný zážitek, se bolavě vytrácela někam s pocitem chladu, který jsem si uvědomoval díky kapkám potu mezi lopatkami.

Žena se tiše a uspokojeně rozesmála. Čekal jsem, že si natáhne šortky a zase hlavním vstupem do kaple zmizí někam do svého života, když se současně přihodily tři věci.

Natočila se ke mně bokem a nechala tak vniknout svou siluetu, která se rozkročila, pokrčila v kolenech tak, až měla stehna rovnoměrně se zbytky dlažby na podlaze a mírně předklonila.

Já za sebou uslyšel tiché zašustění, ucítil polibek na šíji doprovázený oblakem vůně neznámého těžkého květinového parfému a na svém penisu jsem ucítil ... cizí drobnou suchou dlaň ...

POKRAČOVÁNÍ ?

Jenom zde :)

Reklama na knihu přímo v blogu se svolením administrace Idnes.

Autor: Karel Boháček | pondělí 4.5.2015 8:00 | karma článku: 23.52 | přečteno: 723x

Další články blogera

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 2. Jak často si chlapi navzájem poměřují penisy?

Odpověď na tuhle otázku je opět poměrně jednoduchá, i když nutno přiznat, že přímočarost dotazu je zdánlivě zavádějící.

20.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 26.92 | Přečteno: 1981 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 1. Vyspat se s chlapem na prvním rande ... nebo ne?

Netroufám si tvrdit, zda to ženy doopravdy tak často řeší či nikoliv. Nicméně mediálně se zdá, že v rámci hledání vztahu je to často diskutovaný problém.

13.9.2017 v 13:13 | Karma článku: 31.37 | Přečteno: 4270 | Diskuse

Karel Boháček

Za dobrodružstvím ostrova Marathonisi

Proslulý řecký ostrůvek Marathonisi v Jónském moři je známý i pod názvem Želví ostrov. Jednak pro svůj tvar, druhak si tady kolem jeho břehů můžete i užít pozorování vzácných želv karet.

11.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 20.97 | Přečteno: 365 | Diskuse

Karel Boháček

Plavba kolem řeckého ostrova Zakynthos

Zakynthos (anglicky nebo italsky Zante) je ostrov v západní části Řecka. Nachází se v Jónském moři v kraji Jónské ostrovy. Rozloha 410 km2 a délka pobřeží 123 km z něj činí třetí největší ostrov v tomto kraji.

1.9.2017 v 8:25 | Karma článku: 23.50 | Přečteno: 926 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jan Pražák

Horňáci a dolňáci

Kdo by neznal ono klasické dělení nás chlapů podle toho, zda jsme víc okouzleni ženskými ňadry nebo klínem.

22.9.2017 v 21:32 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 138 | Diskuse

Klára Tůmová

To bude veselo!

Ne každé vylepšení je opravdu k lepšímu, ne všechno nové přinese ulehčení a pohodlí. Zvlášť když se vyskytne moucha a všechno jde ne úplně dobrým směrem. Jó, tady bude brzy veselo. Ovšem nebudu to já, kdo se pobaví.

22.9.2017 v 21:04 | Karma článku: 4.32 | Přečteno: 85 | Diskuse

Libuse Palkova

Sex je nás-dělá dobře mně i tobě

Povzbuzena úspěchem předchozí soutěže, týkající se názvu jaderné elektrárny, rozhodla jsem se vyhlásit další. O čem bude, snad dostatečně napovídá nadpis, který jsem si vypůjčila z jedné známé písničky.

22.9.2017 v 19:55 | Karma článku: 7.77 | Přečteno: 452 | Diskuse

Jana Slaninová

Hirudoterapie: jak být kruci sexy v plenkových kalhotkách?

"A příště vám dám pijavky na kostrč." Tak. A mám to mít. Aby se nastartovala činnost lymfy a vylepšilo se fungování mého těla co se týče vnitřních ženských orgánů, musím něco vydržet.

22.9.2017 v 19:50 | Karma článku: 8.65 | Přečteno: 167 | Diskuse

Jaroslav Nedobitý

Odstřelovací puška Ruger 10/22 – malorážka na kontrolu “demonstrantů”

Izrael, Pásmo Gazy roku 2000 – ulice jsou opět plné demonstrujících. Takzvaná druhá intifáda je v plném proudu. Demonstrujících je stále víc a víc, hrozí násilnosti.

22.9.2017 v 15:38 | Karma článku: 13.88 | Přečteno: 696 | Diskuse
VIP
Počet článků 749 Celková karma 23.93 Průměrná čtenost 1117

Facebook Blog iDnes

 

Největší ďáblova lež spočívá v tom, jak nalhává lidem. že ... vůbec neexistuje, 

říká autor knihy

 

Nikdy jsem to s holkama neuměl

 

a blogového projektu

 

Kraťasy

kkkkkNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.