Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Milostivá? Vidím sex ve vaší hlavině!

26. 06. 2015 8:00:00
Kdy jsem se o té své zvláštní schopnosti dozvěděl? Ať se snažím, jak se snažím, úplné přesně to datum do placu nedám.

Vysvětlení je prosté. Jako malý kluk jsem si s tím, co vidím ve své hlavě, neuměl poradit. A vlastně dlouho jsem tomu ani nerozuměl.

Až s nástupem puberty, kdy mne začalo zajímat druhé pohlaví a zároveň jsem si dokázal najít informace o reakcích svého těla, mi postupně docházelo, že nevidím jen své erotické představy a fantazie, ale že tam také vidím ... cizí realitu.

To poznávání sama sebe bylo plné pochybností. Tápání. Pokusů zjistit vztah k normálnu. Determinovat abnormálno.

Nicméně opatrným slovním osaháváním zkušeností mých vrstevníků mi došlo, že není běžné ve své hlavě vidět ... vzpomínky na reálné intimní zážitky včetně nesplněných erotických fantazií každé ženy ... která si něčím přitáhne mou pozornost.

Stačilo se v blízkosti takové ženy soustředit a ... film na plátně očního pozadí se rozběhl. V počátcích bylo těžké se od takového soustředění odpoutat a přepnout na neerotický kanál. I když ... dá se vůbec slovem „těžká“ vydefinovat situace, kdy náctiletý mladík pouze v trenkách napne své svalstvo v přítomnosti jen o pár let starší tělocvikářky s tělem bohyně a obličejem přitažlivé děvky, aby z visu provedl vzorový výmyk ... a v začátku točivého pohybu vidí s půlhodinovým zpožděním svou učitelku ve skladu tělocvičného nářadí masturbovat s nahými zpocenými zády vpitými do žíněnky? Jak štíhlá svalnatá stehna doširoka roztažená najednou v orgasmu křečovitým sevřením skryly ruku s prsty hluboko v pochvě a druhé předloktí trpí pod stiskem jejích zubů a snaží se dusit výkřiky plné nezvladatelné slasti?

Dá se „těžkým“ nazvat mé následné okamžité brutální ztopoření a vyklouznutí penisu z rozkroku trenek v momentě, kdy je tělocvičný prvek z velké části proveden a tělo se obtáčí kolem hrazdy s kyčlemi přitisknutými na železo?

Ovšemže jí to neuniklo a tak jízlivě poznamenala:

„Aleale, to jsem netušila, že hrazda je tak mocné afrodisiakum!“

„To byste neřekla, paní učitelko, jak moc je ta tyč vzrušující. Možná ještě více než dotyk chladné kůže žíněnky na nahých zádech!“

Smích spolužáků i spolužaček patřil její poznámce. Mou repliku sama odměnila pouze zčervenáním a překvapeně pochybovačným mlčením, přestože její oči prozrazovaly spousty vět rodících se a zase umírajících za jejími sevřenými rty.

A když mi v závěru hodiny podávala žákovskou s červenou jedničkou a otazníkem, s úsměvem jsem jen pokrčil ramena a nechal ji tápat.

Od té doby uběhlo nepočítaně let a já se učil s tímhle darem zacházet. Rád bych napsal, že citlivě. Faktem ale je, že přivádět cizí ženy do rozpaků mne občas bavilo.

Nedokázal jsem jen tak v zelenině nakupovat ovoce a při placení nemrknout na pokladní:

„Ty banány dnes mají takovou zvláštní vůni. Hm, copak používáte za intim sprej, slečno?“

Nedokázal jsem si nechat na koupališti natočit plný kornout pistáciové od sličné zmrzlinářky, aniž bych při tom jen tak po prvním ochutnání neprohodil:

„Výborná! Stejně sladká jako půlnoční sex v umělém příboji!“

Přímo jsem se vyžíval v sledování rozpaků, které jsem způsobil, když jsem vsedě požádal již odkvétající prodavačku o větší číslo zkoušené trekingové obuvi a při tom se upřeně zahleděl do protější uličky na akční dámské lodičky na vysokých kovových jehlách:

„Nezdá se vám, že ta jedna jehla je matnější, než ta druhá? Od čeho to může být?“

A to není nic proti tomu, jak jednoduché je sbalit na jednu či více nocí ženu, když při pouhém pohledu poznáte její nejtajnější erotické fantazie!

Mlsal jsem. Jedl jsem. Přejídal se. A pak? Přestal jsem mít chuť...

Ne, nebylo to tím, že by nebylo stále co objevovat. Sexuální fantazie žen je nekonečná. A i když se často jejich prožitky opakovaly, jejich touhy vždy oživilo něco, co mne dokázalo překvapit. Vášnivé bezbřehé orgie byly střídány neuvěřitelnými fajnovými drobnůstkami.

Nikdy by mne nenapadlo, jakou slast může například způsobit roh malého saténového podhlavníku.

Řadicí páka u automobilu sice až takovým překvapením nebyla, ale přeci jen její účinky znásobené vhodně zataženou ruční brzdou s nastavitelnou prodlouženou rukojetí se mnou docela zacloumaly.

O nevěstách Krista a svíčkách toho bylo napsáno mnoho. Ale o rozkoši ze zasunuté hořící svíčky, ze které odkapává tekutý rozpálený vosk přímo na to nejcitlivější místo na ženském těle, jsem do té doby neslyšel.

Přesto jsem se snažil vyřazovat svůj dar z provozu víc a víc. Měl i svou odvrácenou stranu a její účinky dokázaly pěkně tnout.

Jak dlouho asi například může vydržet vztah, do které vám ho při něžném milování pod víčka občas probleskne obraz, ve kterém vaší drahou polovičku tvrdě šuká řezník a ona při tom své pěstěné drápky zatíná do na kovovém pultu pohozených nachlazených flákot telecího?

Může citlivá duše navždy setrvat po boku ženy, která sice při sexu pravidelně a procítěně sténá, ale vy víte, že si při tom usilovně vybavuje detaily scény, při které ji před lety v nočním parku opakovaně znásilňovali tři vojáci v uniformách letectva ... a ona od té doby miluje osamocené noční procházky v blízkosti letecké základny?

A tak jsem svůj dar silou vůle potlačoval víc a víc, nechával ho dlouhé týdny i měsíce ležet ladem a dopředu se bál toho, co uvidím při jeho dalším spuštění. Přestože byl tou nejsilnější drogou, jakou může život zdravému chlapovi při síle naordinovat, uběhly roky od doby, kdy jsem ji naposled (zne)užil.

Až včera navečer.

Vracel jsem se z kanceláře domů. Je to necelá hodka jízdy za předpokladu, že dodržujete dopravní předpisy. A tři čtvrtě hodky, když jsou silnice prázdné a vy jedete podle svých schopností a schopností auta, ve kterém si vozíte zadek.

Slunce skoro zapadalo, když jsem ji před sebou uviděl stát na opuštěné autobusové zastávce u křižovatky v polích. Ani teď, když nad tím přemýšlím, nevím, jak bych ji mohl popsat! Jak může chlap nezaujatě a objektivně popsat ženu, o které na první pohled ví, že mu navždy změní život? A on, i když má sebesilnější pud sebezáchovy, nezaváhá ani na moment a šlápne na brzdu. Zastaví, otevře okénko spolujezdce, a když se k němu neznámá skloní, upřímně a přirozeně se na ni usměje:

„Strašně se mi líbíš, víš to? Chceš někam vzít?“

A ona naprosto samozřejmě nasedne, zabouchne dveře, připoutá se a s překvapeným úsměvem odpoví:

„Jistě. Kamkoliv!“

Má cenu popisovat délku vlasů? Barvu? Oči? Postavu? Věk? Je to vůbec něčím důležité? A pro koho?

Prostě vedle mne najednou seděla, auto uhánělo známou silnicí a s jejími loknami si pohrával průvan otevřeného okénka.

Já mlčel a uvnitř mne se odehrával urputný boj. Chci to o ní vědět? Nechci to o ní vědět? Chci ji na to dostat anebo to dostane mne?

A pak jsem uvolnil všechny bloky a napětím zatnul zuby a čekal. A?

Nic!

Prázdno, pusto, neznámá krajina.

Projížděli jsme zrovna nějakou vesničkou a já svůj dar na chvilku zaměřil na tetku s kárkou plnou posekané trávy. Byla sice bez fantazie, ale svou realitu měla a já ji viděl!

Tak znova směrem do auta a znova ... nic!

Zkoušel jsem si svůj dar představit jako chobotnici a sexuální fantazii spolujezdkyně jako všem barvami hrající chutnou rybu. Uchopil jsem ji chapadly ze všech stran, zkoušel se vtisknout nálevkovitými přísavkami, obtáčel ji, obkličoval, přibližoval si tu kořist k vševidoucím očím. Marně.

A tak jsem s úlevou popustil uzdu svým vlastním fantaziím. Po očku jsem rentgenoval profil její tváře, siluetu ňader, tvary stehen v přiléhavých džínách a myslel na všechno, co bych s ní rád dělal tak intenzivně, až jsem začal topořit.

„Tady, můžeš mi přibrzdit?“ vetřela se mi do představ překvapivá syrová věta a já mechanicky zajel ke krajnici a zastavil.

Rozepnula si pás, přitáhla si mou hlavu oběma dlaněmi. Podívala se mi do očí, dlouze vlhce mne políbila a na malý okamžik mi dlaní přes kalhoty sevřela ztopořený penis.

Pak se odtáhla a šibalsky mrkla:

„Zajímavé představy ... tak třeba někdy ano, kdo ví?“

Vystoupila a vydala se svou cestou. Při odjezdu jsem ve zpětném zrcátku viděl, jak se na malý moment otočila a zamávala...

Autor: Karel Boháček | pátek 26.6.2015 8:00 | karma článku: 28.22 | přečteno: 1018x

Další články blogera

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 2. Jak často si chlapi navzájem poměřují penisy?

Odpověď na tuhle otázku je opět poměrně jednoduchá, i když nutno přiznat, že přímočarost dotazu je zdánlivě zavádějící.

20.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 27.03 | Přečteno: 1986 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 1. Vyspat se s chlapem na prvním rande ... nebo ne?

Netroufám si tvrdit, zda to ženy doopravdy tak často řeší či nikoliv. Nicméně mediálně se zdá, že v rámci hledání vztahu je to často diskutovaný problém.

13.9.2017 v 13:13 | Karma článku: 31.44 | Přečteno: 4275 | Diskuse

Karel Boháček

Za dobrodružstvím ostrova Marathonisi

Proslulý řecký ostrůvek Marathonisi v Jónském moři je známý i pod názvem Želví ostrov. Jednak pro svůj tvar, druhak si tady kolem jeho břehů můžete i užít pozorování vzácných želv karet.

11.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 20.98 | Přečteno: 366 | Diskuse

Karel Boháček

Plavba kolem řeckého ostrova Zakynthos

Zakynthos (anglicky nebo italsky Zante) je ostrov v západní části Řecka. Nachází se v Jónském moři v kraji Jónské ostrovy. Rozloha 410 km2 a délka pobřeží 123 km z něj činí třetí největší ostrov v tomto kraji.

1.9.2017 v 8:25 | Karma článku: 23.50 | Přečteno: 927 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Bůh je Láska a Láska je Bůh

Bůh! Říkali, že trestá. Že nemá slitování. "Boj se, když nečiníš dle Jeho vůle." Děsil mě. Šokoval lačností po krvi nepřátel. Ale byl to správný výklad? Je Bůh skutečně krvechtivý a nemilosrdný?

24.9.2017 v 20:50 | Karma článku: 10.68 | Přečteno: 176 | Diskuse

Štěpánka Semecká

Píseň o byrokracii

Další nedělní večer vám netradičně zpříjemním svým krátkým básnickým zamyšlením o tom, jak je to vlastně v té společnosti úředníků s rovností a svorností.

24.9.2017 v 20:23 | Karma článku: 5.81 | Přečteno: 135 | Diskuse

Libuse Palkova

Blondýnky

Blondýnky jsou častým terčem vtipů a středem pozornosti, ať právem či neprávem. V následujícím seznamu knih, nemůžeme proto vynechat nic z toho, co se traduje o mýtu krásné, povrchní a naivní svůdnice.

24.9.2017 v 20:16 | Karma článku: 7.48 | Přečteno: 309 | Diskuse

Kateřina Horáková

Detoxikace zvenku

Další ze skvělých tianďáckých věcí, které jsem vyzkoušela, jsou detoxikační bylinné náplasti. Při svém zhýralém způsobu života jsem se rozhodla pro očistu...

24.9.2017 v 19:09 | Karma článku: 6.69 | Přečteno: 210 | Diskuse

Martina Studzinská

Třída all inclusiv

...aneb malé "třídní foto", tedy popis toho, co musí český učitel v průměrné třídě zvládnout za dopoledne. Připočtěme k tomu dvě až tři hodiny odpoledne u počítače nad administrativní prací a pár hodin týdně na schůzích.

24.9.2017 v 17:23 | Karma článku: 23.86 | Přečteno: 777 | Diskuse
VIP
Počet článků 749 Celková karma 23.95 Průměrná čtenost 1118

Facebook Blog iDnes

 

Největší ďáblova lež spočívá v tom, jak nalhává lidem. že ... vůbec neexistuje, 

říká autor knihy

 

Nikdy jsem to s holkama neuměl

 

a blogového projektu

 

Kraťasy

kkkkkNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.