Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Barevné korálky snů

18. 12. 2015 8:00:00
„Tak co je na nich tak zvláštního?“ ptala se už trochu podrážděně starší cikánky, která jí korálky nabídla na parkovišti u nakupovacího centra při výstupu z auta.

„Přinášejí krásné sny, paninko“ zaskřehotala s podivným úšklebkem a rádoby smyslně přitom zavlnila boky. Ve skutečnosti ten pohyb působil spíše lascivně vulgárně ... a přesto při pohledu na něj pocítila vzrušivé zašimrání motýlích křídel kdesi v podbřišku.

Znova se podívala na trs barevných kuliček ve snědé svraštělé dlani. Zkontrolovala čas na náramkových hodinkách a spíše kvůli němu, než kvůli touze po těch korálcích, rezignovala.

„Kolik za ně a co mám udělat pro nějaký ten krásný sen?“

„Před spaním si je navlékni, paninko a pozor...sundat je smíš až tehdy, když vstaneš z postele...ne dříve! Jinak ztratí svou kouzelnou moc!“

Zaplatila keš požadovaný obnos. Ani velký ani malý. Cikánčina ruka s bankovkami zmizela bleskurychle v záhybech strakaté sukně a vzápětí se mezi ostatními parkujícími vozy ztratila i cikánka.

Vložila tedy korálky bez dalšího výrazného zájmu do kabelky a vyrazila směrem k obchodu s potravinami.

Zbytek dne proběhl jako každý jiný. Po nákupu vyrazila domů. Pustila si muziku, vybalila nákup, připravila si na večeři lehký zeleninový salát a ještě chvilku seděla u notebooku a věnovala se svým projektům a záměrům.

Když doladila vše podle svých představ, sklapla displej a cestou ke koupelně různě nechávala svršky svého oděvu. Na opěradlech křesel, na koberci, na krbu a věšáku v předsíni. Blahodárná sprcha nastartovala její relaxaci tak, že cestou ze sprchy usínala pomalu vstoje. Jediné, co měla na sobě, když se slastně zachumlala do přikrývky, byly nakonec přeci jen ... ty nové barevné korálky. Bříškem ukazováčku jemně pohladila jednu z těch kuliček a usnula...

***

Seděl v džínách a triku na mechu. Na skále nad línou zátočinou řeky, opřený o mohutný kmen stromu. Nohy v outdoor botách měl v kolenech pokrčené doširoka od sebe, opřené podrážkami o skálu... ona seděla mezi jeho koleny. V blůzce a dlouhé široké plátěné letní sukni, opírala se zády o jeho hruď a pozorovala v dálce proud řeky, linoucí se i někde dole pod nimi. Botasky odkopla za strom a chodidla si ohřívala o sluncem rozpálené skalnaté podloží. Do tváří jim občas fouknul svěží vánek vonící řekou. Široko daleko nikde nikdo, jen zpěv ptáků doprovázelo bublání peřejí, narážejících ve spěchu na kamenné boky skály pod nimi.

Oběma rukama ji objímal kolem ramen a občas líbnul na ouško nebo tvář a opíjel se vůní dlouhých vlasů. Spokojeně si zakloněnou hlavu opřela o jeho rameno a přivřela oči. Povolil své objetí a levou rukou ji pohladil po nahé paži, pravá ruka sklouzla na koleno schované pod sukní a pomalu plula po kůži směrem ke klínu. Pootevřela rty a při polibku ucítila jeho měkký hebký jazyk.

Mužská dlaň laskala sametovou pokožku na vnitřní straně stehen. Vánek, který cítila na tváři, náhle profukoval až ke klínu v kalhotkách. Místo ukryté pod nimi ji začalo nesnesitelně pálit a vlhnout a žádalo si okamžitou úlevu od pomalu rostoucího napětí.

Pod kůží na stehně se jí lehce napnuly svaly. Viditelně vnímal tu energii, co ji spalovala a lehce dvěma prsty pohladil tříslo podél lemu kalhotek. Druhá ruka se přesunula pod blůzku a nepatrnou chvilku zápolila s rozepínáním podprsenky. Pak horka suchá dlaň obepnula nahé ňadro a ucítil jeho tuhnoucí hrot. Ještě více roztáhnula nohy a jejich polibek se stal vášnivějším.

Tisknul ňadro a do mezery mezi prsty nechal vklouznout zduřelou bradavku. Lehce ji hnětl stejně jako ňadro a intuitivně věděl, že je už pod kalhotkami úplně mokrá. Vsunul pod jejich látku prsty a shrnul klínový kus co nejvíce ke stehnu. Říční vzduch si chladivě pohrává s mokrým a rozpáleným klínem a jí se zrychluje dech.

Položil dlaň na její podbřišek a bříško prostředníku si opřel o tůňku. Sténavě kňučela, když se prst se zlehka sunul výš až k tomu nejcitlivějšímu bodu, kolem kterého pomalu a něžně kroužil. Donutil ji prohýbat se v zádech víc a víc a zadržovat chvílemi dech.

Pak prudce a drsně dvakrát třikrát přejedu přímo po něm a donutím tě zasténat nahlas... odměnou ti bude má dlaň opět na stehně a tiché šššššt, ššššt, do tvého ouška. Pohrávám si tak s tvým napětím a pokaždé, když těsně před vyvrcholením přestanu a znova začnu, slast ti posunu do větší a větší výšky i hloubky, blíž k vrcholu hory i dnu propasti.

Přestala jsi vnímat okolí, tvým světem se stal jen klín, který chvilku trpí pod bříškem mého prstu spalujícím žárem a chvilku je zase ochlazován nestydatým vánkem. Přestala jsi dávno vnímat naše přisáté rty s propletenými jazyky, přestala jsi vnímat ňadro uvězněné v mé dlani.

Vesmír je tvou štěrbinou a štěrbina je tvým vesmírem, má ruka je pákou a tvá citlivá vzrušivost je pevným bodem, který pohne nepohnutelným osudem. Aspoň to si teď zoufale přeješ, když jsem už, kdo ví pokolikáté, přestal centrum tělesné rozkoše dráždit těsně před osvobozujícím vyvrcholením. Z pochvy vytéká přes hráz, na shrnutou sukni pod zadečkem, nepřetržitý lepkavý potůček neukojené touhy.

Sténáš. Zalykáš se. Zadržuješ dech. Mimoděk jednou rukou vklouzneš pod svou blůzku, svou dlaň přitiskneš na hřbet mé ruky. Druhou rukou zamíříš ke klínu a pevně mne uchopíš kolem zápěstí a zaboříš do mne nehty a tlačíš mne proti sobě. A já ... vyjdu ti konečně vstříc a nepřestávám kroužit a laskat tam, odkud se rozbíhají pramínky slasti do celého tvého těla a mění se postupně v prameny, potoky, řeky a nezadržitelně se blíží k masivnímu vodopádu.

Pokaždé, když se zdá, že už vyvrcholíš, jako by mučené tělo přešlo jen na vyšší úroveň rozkoše a v milostných křečích i bez mého přispění stále očekává uvolňující vyvrcholení v místech, kde už dávno několikrát mělo být a stále není! Už nevnímáš ani svůj klín ani můj prst... jen neskutečně silnou rozkoš proměněnou na barevné záblesky korálků pod víčky tvých zavřených očí.

Teď!!! Sama neslyšíš, jak hlasitě křičíš... prohnutá v křeči jako luk. Změněná v orgastický ohňostroj. Celým tvým tělem projíždí nepopsatelná energie, zapisující se do každého nervu. Na několik okamžiků, které se pro tebe stanou ohraničeným nekonečnem, se rozplyneš...

Když se probereš, stále se chvěješ a z očí ti tečou slzy... pomalu vnímáš své údy, kterými s doznívající slastí proudí i mírná bolest od pomalu ustupující křeči. Na sukni pod tvým rozkrokem je mokrá skvrna, která rychle díky slunečním paprskům zasychá. Na mém zápěstí se třpytí několik nepatrných krůpějí krve od tvých nehtů...

Vezmu do svých rtů tvůj jazyk a lehce ho stisknu a saji. Pak škrábnu svými zuby ... cukneš... a spokojeně se rozesměješ.

I ve snu si všimla, že během těch nejvášnivějších okamžiků se barevné korálky rozkutálely v trávě všude kolem ... a některé padají ze skály přímo do chladných vod řeky tam někde dole.

***

Zmateně mžourala očima kolem sebe. Sluneční paprsky kreslily po stěnách ložnice výstražné vzkazy. Do háje, normálně jsem zaspala, kmitlo jí probouzejícím se mozkem.

Pomalu se posadila a o něco rychleji vstala. Ve velkém zrcadle na své toaletce uviděla svou nahou hruď ... prázdnou nahou hruď.

Nevěřícně se otočila k posteli.

Ale v peřinách ani kolem polštáře ... už nenašla žádný barevný korálek svých snů ...

Autor: Karel Boháček | pátek 18.12.2015 8:00 | karma článku: 25.39 | přečteno: 655x

Další články blogera

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 2. Jak často si chlapi navzájem poměřují penisy?

Odpověď na tuhle otázku je opět poměrně jednoduchá, i když nutno přiznat, že přímočarost dotazu je zdánlivě zavádějící.

20.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 26.92 | Přečteno: 1981 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 1. Vyspat se s chlapem na prvním rande ... nebo ne?

Netroufám si tvrdit, zda to ženy doopravdy tak často řeší či nikoliv. Nicméně mediálně se zdá, že v rámci hledání vztahu je to často diskutovaný problém.

13.9.2017 v 13:13 | Karma článku: 31.37 | Přečteno: 4270 | Diskuse

Karel Boháček

Za dobrodružstvím ostrova Marathonisi

Proslulý řecký ostrůvek Marathonisi v Jónském moři je známý i pod názvem Želví ostrov. Jednak pro svůj tvar, druhak si tady kolem jeho břehů můžete i užít pozorování vzácných želv karet.

11.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 20.97 | Přečteno: 365 | Diskuse

Karel Boháček

Plavba kolem řeckého ostrova Zakynthos

Zakynthos (anglicky nebo italsky Zante) je ostrov v západní části Řecka. Nachází se v Jónském moři v kraji Jónské ostrovy. Rozloha 410 km2 a délka pobřeží 123 km z něj činí třetí největší ostrov v tomto kraji.

1.9.2017 v 8:25 | Karma článku: 23.50 | Přečteno: 926 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jan Pražák

Horňáci a dolňáci

Kdo by neznal ono klasické dělení nás chlapů podle toho, zda jsme víc okouzleni ženskými ňadry nebo klínem.

22.9.2017 v 21:32 | Karma článku: 7.36 | Přečteno: 167 | Diskuse

Klára Tůmová

To bude veselo!

Ne každé vylepšení je opravdu k lepšímu, ne všechno nové přinese ulehčení a pohodlí. Zvlášť když se vyskytne moucha a všechno jde ne úplně dobrým směrem. Jó, tady bude brzy veselo. Ovšem nebudu to já, kdo se pobaví.

22.9.2017 v 21:04 | Karma článku: 4.84 | Přečteno: 98 | Diskuse

Libuse Palkova

Sex je nás-dělá dobře mně i tobě

Povzbuzena úspěchem předchozí soutěže, týkající se názvu jaderné elektrárny, rozhodla jsem se vyhlásit další. O čem bude, snad dostatečně napovídá nadpis, který jsem si vypůjčila z jedné známé písničky.

22.9.2017 v 19:55 | Karma článku: 8.57 | Přečteno: 460 | Diskuse

Jana Slaninová

Hirudoterapie: jak být kruci sexy v plenkových kalhotkách?

"A příště vám dám pijavky na kostrč." Tak. A mám to mít. Aby se nastartovala činnost lymfy a vylepšilo se fungování mého těla co se týče vnitřních ženských orgánů, musím něco vydržet.

22.9.2017 v 19:50 | Karma článku: 8.65 | Přečteno: 176 | Diskuse

Jaroslav Nedobitý

Odstřelovací puška Ruger 10/22 – malorážka na kontrolu “demonstrantů”

Izrael, Pásmo Gazy roku 2000 – ulice jsou opět plné demonstrujících. Takzvaná druhá intifáda je v plném proudu. Demonstrujících je stále víc a víc, hrozí násilnosti.

22.9.2017 v 15:38 | Karma článku: 13.88 | Přečteno: 702 | Diskuse
VIP
Počet článků 749 Celková karma 23.93 Průměrná čtenost 1117

Facebook Blog iDnes

 

Největší ďáblova lež spočívá v tom, jak nalhává lidem. že ... vůbec neexistuje, 

říká autor knihy

 

Nikdy jsem to s holkama neuměl

 

a blogového projektu

 

Kraťasy

kkkkkNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.