Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Soud se Ztohoven není obyčejná fraška!

4. 07. 2016 8:00:00
Neúprosná a médii zamlčovaná pravda o Zemanovi, Šlachtovi, soudu se Ztohoven a útoku vetřelců na naši státnost.

24. 9. 2005 Jiří Paroubek na schůzi ÚV ČSSD

„Ty zákony, které jsou potřeba ve prospěch této země, lidu této země, budeme schvalovat i třeba s komunisty, a kdyby tady spadli Marťani, tak je budu schvalovat třeba s Marťany, budou-li členy Poslanecké sněmovny!“

13. 7. 2015 12:00 hodin Vodní dílo Nýrsko

Na hladinu přistává neznámé kosmické plavidlo. Oblast je následně během hodiny neprodyšně uzavřena profesionálními jednotkami rychlého nasazení, podle označení se zde operuje nejen česká armáda, ale i Útvar pro odhalování organizovaného zločinu.

13. 7. 2015 13:00 hodin Vodní dílo Nýrsko – Jiří Ovčáček

Veřejně: „Jménem nejvyššího vojenského velitele vás vyzývám, ukažte se! Legitimujte se a neprodleně mne informujte o vašich úmyslech, protože já nemám času nazbyt, hledám Peroutkův článek o gentlemanovi Hitlerovi.“

Soukromý hovor zachycený náhodně ruským amatérským radiologem na Krymu:„ Miloši, nějak se mi tady ta situace nelíbí, nevím proč, vzpomněl jsem si na Jirku Paroubka a jeho slova o Marťanech v parlamentu, aby z toho nebyl nějaký megaprůser!“

„Klid, Jiří, to zmákneš, máš mou důvěru, já jdu pro uklidnění obejmout pár stromů.“

13. 7. 2015 13:05 hodin Vodní dílo Nýrsko

Nad plavidlem se objevuje vlajka.

Od tohoto okamžiku ustává jakákoliv veřejná komunikace, jediným zdrojem informací z místa je už dříve uvedený spolehlivý zdroj od Černého moře.

„Miloši, průser, Peroutkův článek jsem zatím nenašel, ale mám pocit, že vidím tvoje trenýrky. To bude určitě nějaká provokační prasárna.“

„Klid, Jiří, nesmíš být hned tak vztahovačný, tohle přeci ještě nemusí nic znamenat. A pamatuj si hlavně, že chceš-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou svobodné volby. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje kalašnikov.“

13. 7. 2015 13:10 hodin Vodní dílo Nýrsko

Původní rudá vlajka, při troše fantazie připomínající rudé trenýrky, se začíná zasouvat a na malý okamžik je plavidlo opět bez označení.

„Miloši, fakt se mi to nelíbí, čuju nějakou zradu.“

„Vzmuž se, Jiří, ukaž, že jsi chlap a ne jen ledajaký ovčáček! A pamatuj si, že ona dobře mířená facka leccos vyřeší. Moje maminka byla učitelka na základní škole, ta měla pro změnu vařečku, kterou si nosila z domu, a plácala děti po zadku, včetně mě, protože mě dva roky učila.“

13. 7. 2015 13:15 hodin Vodní dílo Nýrsko

Nad plavidlem se objevuje další vlajka.

„Miloši! A je to tady! Tohle je jasný útok na demokracii a symboly státnosti! Co mám dělat? Opakuji, co mám dělat?“

„Jiří! Adolf Hitler byl vegetarián, nekuřák, abstinent a ani s jeho sexuálním životem nebylo všechno v pořádku. Churchill vykouřil denně osm těžkých doutníků, vypil lahev whisky a tři lahve šampaňského a vyhrál druhou světovou válku. Abstinent Hitler ji prohrál. Takže se napij něčeho ostřejšího, zakuř si, nech si vykouřit a vydej povel k útoku, kunda, ne? A neboj se, v přední linii je přeci Šlachta!“

V nastalém zmatku neznámé plavidlo mizí pod hladinou a nepodaří se po něm najít žádnou hmatatelnou stopu. Zdánlivý klid je narušen cca deset let po památném Paroubkovo prohlášení

20. 9. 2015 podvečer na střeše Pražského hradu

kdy údajně umělecká skupina Ztohoven vyvěsí rudé trenky místo prezidentské standarty. Alespoň tak je to podáváno české veřejnosti, ovšem okruh lidí seznámených s událostmi v Nýrsku nebere věci na tak lehkou váhu.

Útvar pro odhalování organizovaného zločinu v čele s Robertem Šlachtou dostává přísně tajný prioritní úkol ... vypátrat mimozemšťany útočící na naši státnost.

Protože jde o složku policie mimořádně výkonnou, v utajení úkol během několika měsíců plní.

A protože se to odehrává v České republice, z jiného nejmenovaného policejního útvaru unikají na veřejnost útržky těchto tajných informací a další policejní útvar se pokouší zabránit vyšetřování oněch úniků.

Některé parlamentní strany se pokoušejí spojit s tajně vězněnými mimozemšťany a uzavřít s nimi spojenectví. Jiné strany se jim v tom snaží zabránit. Objevují se příznaky vládní krize.

15. 6. 2016 ministr Milan Chovanec

podepisuje údajnou reformu policie, jejímž skutečným cílem ovšem je zabránit úniku dalších střípků tajných informací pomocí diskreditace policie jako celku a zároveň eliminace velitele úspěšného útvaru Roberta Šlachty, u kterého se všechny střípky sbíhají v plnou skleničku.

29. 6. 2016 začíná soud s nastrčenými umělci ze skupiny Ztohoven

30. 6. 2016 Robert Šlachta nezbaven mlčenlivosti končí u policie

... následně po té se odmlčel i náš spolehlivý zdroj z Krymu ...

4. 7. 2016 v 10.00 hod doplněno o vyprávění další náhodné svědkyně pobuřující události, která měla být před veřejností přísně utajena.

Celou akci otřásající naší státností je potřeba uvést na pravou míru. Náhodou jsem se ocitla na stejném místě právě ve chvíli, kdy autor původní fotografie pan Karel Boháček právě odcházel.

Tajemní návštěvníci zjevně vytáhli z jeho rozrušené mysli podobu nové české standarty a vztyčili ji jako přátelské gesto nevědouce, že on nadšení pro tento státní symbol nesdílí.

Ještě více se v jeho mysli prosazovala naše standarta minulá, hanebně rozkouskovaná.

Poté se rozběhla monstrózní akce popisovaná v článku. Hostům bůhví odkud, zjevně připadala tak absurdní, že celý její průběh implantovali do autorovy mysli, jistě především proto, aby informoval široké okolí, jakých zhůvěřilostí je lidstvo schopno. Tímto článkem tak učinil.

Pozorovala jsem celou akci skryta a pořizovala obrázky, jak to jen bylo možné. Při objevení hradních trenýrek jsem strnula v úžasu, a když se poznenáhlu před mýma očima proměnily v rozstříhanou standartu, moje překvapení neznalo mezí.

Přesto, že mně tento nový symbol připadal adekvátní současné situaci, lítost nad naší původní standartou s heslem mému srdci blízkým, zachvátila při pohledu na tu spoušť i mou rozervanou duši.

Pak jsem se ale stala svědkem neuvěřitelného. Stovky kousků se před mýma očima scelily a přede mnou vlála standarta zcela neporušená. Vlajka se po chvíli začala rozplývat, až zmizela docela. Panoval zdánlivý klid, jen okolí dostalo podivně jasné barvy a vzduch se chvěl napětím. Z jezera náhle vyšlehla oslepující záře, neznámé těleso zrudlo a ponořilo se do hlubin, kde ještě naposledy zazářilo jako zrozená hvězda a již ho nikdo více nespatřil. Poté se mírně zešeřilo, nad jezerem nastalo hluboké ticho a rozhostil se klid a mír.

Autor článku byl v té chvíli již zřejmě mimo dosah působení nám utajených sil, a proto mé poslední obrázky neuveřejnil, posílám mu je tedy i s tímto textem, aby tak učinil dodatečně. Ostatní dokumentace celé akce mi byla zabavena státní mocí, pozornosti unikly pouze ty, které jsem ukryla za výstřihem, kam ruka zákona prozatím ještě nesahá, aby nebyla obviněna ze sexuálního obtěžování.

4. 7. 2016 v 10.30 hod doplněno o svědectví pana Kodeše

Po zveřejnění těchto neobvyklých událostí zaslal mně, náhodný kolemjdoucí kol jezera, pan Miroslav Kodeš video, které natočil zřejmě poté, co nad jezerem opět zavládl klid a pozoruhodné místo jsem dávno opustila i já.

Tímto mu děkuji a prosím autora, aby je přidal ke své burcující reportáži. Pokud se najdou další svědkové, pan Boháček jimi jistě svou reportáž rád obohatí.

Závěry si prosím udělejte sami.

Pokud by skupina Ztohoven považovala tyto dokumenty za porušení svých autorských práv, nechť se obrátí přímo na bytosti mně neznámé, v jezeře přebývající. Zaznamenávala jsem, stejně jako autor prvního snímku a poté náhodný pozorovatel pan Kodeš, pouze skutečnost mnou spatřenou.

Klára Trnková

Autorem prvního svědectví a jednoho obrázku je, jak vidno z loga, Karel Boháček.

Autorem dalšího svědectví a výsledné podoby ostatních následujících obrázků je, jak opět vidno z loga, Klára Trnková, akademická malířka, česká grafička, ilustrátorka, scénografka a též autorka pohádek.

Autorem videa je Miroslav Kodeš, web designer.

Autor: Karel Boháček | pondělí 4.7.2016 8:00 | karma článku: 32.46 | přečteno: 1266x

Další články blogera

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 2. Jak často si chlapi navzájem poměřují penisy?

Odpověď na tuhle otázku je opět poměrně jednoduchá, i když nutno přiznat, že přímočarost dotazu je zdánlivě zavádějící.

20.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 27.03 | Přečteno: 1987 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 1. Vyspat se s chlapem na prvním rande ... nebo ne?

Netroufám si tvrdit, zda to ženy doopravdy tak často řeší či nikoliv. Nicméně mediálně se zdá, že v rámci hledání vztahu je to často diskutovaný problém.

13.9.2017 v 13:13 | Karma článku: 31.44 | Přečteno: 4276 | Diskuse

Karel Boháček

Za dobrodružstvím ostrova Marathonisi

Proslulý řecký ostrůvek Marathonisi v Jónském moři je známý i pod názvem Želví ostrov. Jednak pro svůj tvar, druhak si tady kolem jeho břehů můžete i užít pozorování vzácných želv karet.

11.9.2017 v 8:08 | Karma článku: 20.98 | Přečteno: 366 | Diskuse

Karel Boháček

Plavba kolem řeckého ostrova Zakynthos

Zakynthos (anglicky nebo italsky Zante) je ostrov v západní části Řecka. Nachází se v Jónském moři v kraji Jónské ostrovy. Rozloha 410 km2 a délka pobřeží 123 km z něj činí třetí největší ostrov v tomto kraji.

1.9.2017 v 8:25 | Karma článku: 23.50 | Přečteno: 927 | Diskuse

Další články z rubriky Poezie a próza

Lucie Menclíková

Jak se mě ten nahoře snažil uplatit

Druhej den ráno naštěstí vůbec nevim, kde mi hlava stojí, zaspala jsem, a tak chvíli zmateně pobíhám po baráku, bleskurychle na sebe házim oblečení a sedám na kolo. Čeká mě pracovní pohovor.

25.9.2017 v 7:30 | Karma článku: 11.60 | Přečteno: 319 | Diskuse

Marcela Valouchová

Utopie

Jel po rovné nové silnici. Na tmavém asfaltu bylo namalováno bílé značení. Ten kontrast ještě podtrhoval novotu silnice. Vyjel na polní cestu a zastavil. Pomalu vystoupil z auta.

25.9.2017 v 7:20 | Karma článku: 3.08 | Přečteno: 118 | Diskuse

Josef Němec

Konečná

Návrat na místo, které si každý musí prostě zamilovat. Zapadlá vesnička Three Pines v kanadských horách ožívá díky L. Pennyové již popáté, pro české čtenáře tak není žádnou neznámou. Naopak našla si své fanoušky, které umí potěšit

24.9.2017 v 20:53 | Karma článku: 4.64 | Přečteno: 203 | Diskuse

Martina Mičková

Děti lze naučit bylinky i zábavně

„Pojď se podívat, víš, co je to za bylinku?“ Názorný způsob je jistě v pořádku, ale formou pohádky si děti pamatují léčivky i jejich účinky ještě lépe.

24.9.2017 v 6:52 | Karma článku: 5.59 | Přečteno: 156 |

Liběna Hachová

Obyčejný příběh jedné rodiny XIII.

Chvíle, kdy všechna slova jsou marná a nezbývá, než srovnat si účty ručně. Kdo s koho. Miloš versus Erik...

23.9.2017 v 19:00 | Karma článku: 8.75 | Přečteno: 369 | Diskuse
VIP
Počet článků 749 Celková karma 23.92 Průměrná čtenost 1118

Facebook Blog iDnes

 

Největší ďáblova lež spočívá v tom, jak nalhává lidem. že ... vůbec neexistuje, 

říká autor knihy

 

Nikdy jsem to s holkama neuměl

 

a blogového projektu

 

Kraťasy

kkkkkNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.