Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Pohádka pro dospělé

12. 10. 2015 8:00:00
Sychravý vítr rozehrával v listoví tklivou melodii, vybrnkávanou také i na stříbrných strunách posmutněle bledého měsíce.

Okolní les ji doprovázel disharmonickou kakofonií, která se na divokým houštím obklíčené pasece měnila v umíráček.

Klečela na noční rosou uplakané trávě. Chladný vítr se pohrál s hroty nahých ňader v hlubokému předklonu nemilosrdně zabodnutých do stehen.

Polodlouhá sukně prozrazovala ne příliš vzdálený život plný luxusu, stejně jako bosá drobná chodidla vzpomínala na nedávnou měkkost střevíčků.

Dlouhé rezavě vlnité vlasy jsem jí pečlivě odhrnul ze šíje a nechal je ve stínech volně splývat na zem. Díval jsem se jí do dlaní spoutaných za zády a i v tom šeru jsem věděl, že čáru života bude mít nemilosrdně přerušenou hlubokou rýhou.

Tak hlubokou, jako by ji tam vyrylo ostří mého meče.

Neprosila. Byla na to příliš hrdá a navíc věděla, že mne ... je zbytečné prosit. Miloval jsem lov. Ale okamžiky, kdy jsem měl uštvanou zvěř dorazit, jsem nesnášel. Nic mi nepřinášely. Pocit uspokojení se dostavoval už ve chvílích, kdy se lov neochvějně blížil k úspěšnému konci. Rasovina byla jen nezbytná nudná rutina.

Plochou stranou svého meče jsem té lani vzdával čest dotykem na šíji. Když ucítila blízkost ledově lhostejného ostří, zachvěla se a sotva slyšitelně ... zasténala.

Zvedal jsem meč do výše a chystal jsem se jedním ostrým švihem štvanici ukončit. Mýtinou se na malý moment prohnal roztančený vír a laškovně si pohrál s jejími vlasy. Můj smysl pro preciznost mi nedovolil dopustit jejich zohavení. Spustil jsem meč a suchou horkou dlaní je znova shrnul ze šíje na stranu.

Ozvalo se další tiché zasténání, které mi svou naléhavostí projelo až do mozku. Přehmátl jsem na jílci meče a zabodl ho přes její rameno prudce a hluboko do země. Prohnula se jako luk, pootočila hlavou nepatrně do strany a hrdlem se opřela o čepel. Po třetí zakňučela.

Zaklekl jsem, pouštěje jílec meče, za ni, dlaň jsem jí položil znova na šíji a pod prsty jsem nechal několikrát proklouznout napnuté zatuhlé svaly. Až dosud strachem prosycenou nocí se začal šířit pach mužského vzrušení a vůně ženského chtíče.

Sukni jsem jí vyhrnul nad bělostný zadek a rozvázal tkanici na svých kalhotách. Vychutnával jsem si pomalý průnik do jejího mokrého blanitého horka. Byl jsem tak vláčný, jak jen jsem v tenhle moment zvládnul. Vyšla mi pohybem boků vstříc tak prudce, jakoby snad ani nebyla pannou, ale zkušenou děvkou.

Neopatrně při tom hrdlem zavadila o ostří mého meče a na kůži se jí z řezné ranky vylilo několik rubínů. Zabořený hluboko v jejím lůnu snažil jsem se oběma dlaněmi zbavit ji tahem za ramena dalšího kontaktu s ocelí, ale až skoro trucovitě se bránila. Pochopil jsem a dlaněmi na ramenech jemně zpracovával kůži ve chvílích, při kterých jsme pomalu a plynule kroužili a já navíc klouzavě ochutnával sevření jejího lůna. Pokaždé, když začalo křečovitě pulsovat, ustal jsem v pohybu a nechal ji zuřivě vydýchávat zdánlivě prchající slast.

Byl jsem ... znova na lovu. Hrál jsem si s ní jako šelma se svou kořistí, i když postupem času se ta hra i pro mne stávala mučivější a mučivější a žádostivost mne ovládala víc a víc.

Její už nepřetržité sténání mne zbavovalo sebeovládání a tak muselo přijít neodvratné. Přestože jsem cítil záchvěvy nastupující slastné křeče, nepřestal jsem s dráždivým pohybem. Narážel jsem do ní naléhavěji, zběsileji, nezvladatelněji... dlaněmi jsem obepnul pevná ňadra ...

Na okamžik vše ztichlo. Jen měsíc jakoby zároveň se mnou ejakuloval za jejího chraptivého výkřiku.

Po čele a obličeji mi stékal pot, horké sperma dál erupcemi plnilo její už tak mokrý klín. Třásly se jí stehna i spoutané paže a svaly jí pomalu povolovaly a dovolily hlavě opatrně klesnout zpět až na kolena.

Nechal jsem z ní penis vyklouznout. Postavil jsem se a mocným trhnutím osvobodil meč z hlinitého objetí. Zasunutím čepele do jejích pout a pomalým táhlým řezem jsem ji osvobodil.

Váhavě a ztěžka se postavila. Několikrát se protáhla, postavila na špičky a při polibku mne bolestivě kousla do jazyka:

„Už nikdy, slyšíš ... nikdy ... se mne ani nedotkneš!“

Dál už to všichni znáte.

Já cestou zpět na zámek ulovil laň a vytrhnul jí srdce.

Ona šla a šla a šla ... až narazila na chaloupku, ve které byla světnička se stolečkem a sedmi židličkami. Také ložnice se sedmi postýlkami.

A i když se pak po pár nepříjemnostech šťastně vdala, občas jsme se vídali.

Cože? Jestli jsem se jí ještě někdy dotknul? Nikdy neříkej nikdy ...

Autor: Karel Boháček | pondělí 12.10.2015 8:00 | karma článku: 26.87 | přečteno: 876x

Další články blogera

Karel Boháček

Jaký sexuální fetiš je pro chlapa neodolatelný? Aneb Názory muže za zenitem 9. část

V předposlední části desetidílné minisérie uděláme něco, co jsme zatím zdánlivě nezkusili ani náznakem.

19.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 21.36 | Přečteno: 876 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 8. Jak se chlapi „staví“ k sexuálním pomůckám partnerek?

Erotické eshopy jsou plné různého pestrobarevného zboží. Mnoho těch barev je určeno pro ženy nebo ženám.

7.11.2017 v 8:08 | Karma článku: 22.74 | Přečteno: 963 | Diskuse

Karel Boháček

Podzim rozhazuje dukáty na Kvapilovo jezírkách

A rozhazuje je plnými hrstmi bohatý ve svém zlatě, majestátnosti i nepolitické příslušnosti. Vládne pravidelně a bez voleb.

1.11.2017 v 8:30 | Karma článku: 18.28 | Přečteno: 458 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 7. Kdy mají chlapi nejraději sex?

Zdánlivě banální otázka v sobě opět obsahuje mnou oblíbenou mnohovrstevnatost, tedy odpovědět se dá mnoha způsoby.

24.10.2017 v 8:08 | Karma článku: 24.65 | Přečteno: 921 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislav Jakl

Stará levice umřela. Nová přebírá moc.

Sociální demokraté o víkendu sněmovali v Hradci Králové. Sešel se tam poprvé po prohraných volbách jejich Ústřední výkonný výbor a bylo to jednání neveselé.

21.11.2017 v 12:38 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Barbora Hrušková

Alza - dvakrát a dost

Právě jsem zjistila, že můžu mít ve 34 letech infarkt... stačí si dvakrát objednat něco v Alze a hned je zaděláno. Člověk si myslí, že ho už ho nemůže nic překvapit, nic vytočit a pak se objeví Alza a její infolinka a najednou

21.11.2017 v 11:31 | Karma článku: 23.27 | Přečteno: 1119 | Diskuse

Filip Kosák

Feministky mají knírek

Žijeme ve 21. století a spousta věcí je jinak, než tomu bylo dříve. Tak například tu máme ženskou emancipaci. Ta je hodně důležitá, protože ženy dneska mohou klidně fárat do dolů anebo močit vestoje.

21.11.2017 v 9:48 | Karma článku: 19.07 | Přečteno: 457 | Diskuse

Jana Slaninová

Pět romáckejch sluníček a bezďák

Prší. Psa by nevyhnal. Deštník posílá k zemi proudy vody a cáká na nohy. Lezu do tramvaje a tam sedí v reflexních montérkách pět cigánských šohajů.

21.11.2017 v 8:08 | Karma článku: 22.22 | Přečteno: 889 | Diskuse

Helena Vlachová

O řeckém jogurtu Čechách

Mohla bych dnes začít jako v pohádce. Byl jednou jeden bílý jogurt a všichni jej měli rádi. Za to, že voněl po smetaně...

21.11.2017 v 6:05 | Karma článku: 29.01 | Přečteno: 1034 | Diskuse
VIP
Počet článků 758 Celková karma 24.65 Průměrná čtenost 1124

Facebook Blog iDnes

 

Největší ďáblova lež spočívá v tom, jak nalhává lidem. že ... vůbec neexistuje, 

říká autor knihy

 

Nikdy jsem to s holkama neuměl

 

a blogového projektu

 

Kraťasy

kkkkkNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.