Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Barevné korálky snů

18. 12. 2015 8:00:00
„Tak co je na nich tak zvláštního?“ ptala se už trochu podrážděně starší cikánky, která jí korálky nabídla na parkovišti u nakupovacího centra při výstupu z auta.

„Přinášejí krásné sny, paninko“ zaskřehotala s podivným úšklebkem a rádoby smyslně přitom zavlnila boky. Ve skutečnosti ten pohyb působil spíše lascivně vulgárně ... a přesto při pohledu na něj pocítila vzrušivé zašimrání motýlích křídel kdesi v podbřišku.

Znova se podívala na trs barevných kuliček ve snědé svraštělé dlani. Zkontrolovala čas na náramkových hodinkách a spíše kvůli němu, než kvůli touze po těch korálcích, rezignovala.

„Kolik za ně a co mám udělat pro nějaký ten krásný sen?“

„Před spaním si je navlékni, paninko a pozor...sundat je smíš až tehdy, když vstaneš z postele...ne dříve! Jinak ztratí svou kouzelnou moc!“

Zaplatila keš požadovaný obnos. Ani velký ani malý. Cikánčina ruka s bankovkami zmizela bleskurychle v záhybech strakaté sukně a vzápětí se mezi ostatními parkujícími vozy ztratila i cikánka.

Vložila tedy korálky bez dalšího výrazného zájmu do kabelky a vyrazila směrem k obchodu s potravinami.

Zbytek dne proběhl jako každý jiný. Po nákupu vyrazila domů. Pustila si muziku, vybalila nákup, připravila si na večeři lehký zeleninový salát a ještě chvilku seděla u notebooku a věnovala se svým projektům a záměrům.

Když doladila vše podle svých představ, sklapla displej a cestou ke koupelně různě nechávala svršky svého oděvu. Na opěradlech křesel, na koberci, na krbu a věšáku v předsíni. Blahodárná sprcha nastartovala její relaxaci tak, že cestou ze sprchy usínala pomalu vstoje. Jediné, co měla na sobě, když se slastně zachumlala do přikrývky, byly nakonec přeci jen ... ty nové barevné korálky. Bříškem ukazováčku jemně pohladila jednu z těch kuliček a usnula...

***

Seděl v džínách a triku na mechu. Na skále nad línou zátočinou řeky, opřený o mohutný kmen stromu. Nohy v outdoor botách měl v kolenech pokrčené doširoka od sebe, opřené podrážkami o skálu... ona seděla mezi jeho koleny. V blůzce a dlouhé široké plátěné letní sukni, opírala se zády o jeho hruď a pozorovala v dálce proud řeky, linoucí se i někde dole pod nimi. Botasky odkopla za strom a chodidla si ohřívala o sluncem rozpálené skalnaté podloží. Do tváří jim občas fouknul svěží vánek vonící řekou. Široko daleko nikde nikdo, jen zpěv ptáků doprovázelo bublání peřejí, narážejících ve spěchu na kamenné boky skály pod nimi.

Oběma rukama ji objímal kolem ramen a občas líbnul na ouško nebo tvář a opíjel se vůní dlouhých vlasů. Spokojeně si zakloněnou hlavu opřela o jeho rameno a přivřela oči. Povolil své objetí a levou rukou ji pohladil po nahé paži, pravá ruka sklouzla na koleno schované pod sukní a pomalu plula po kůži směrem ke klínu. Pootevřela rty a při polibku ucítila jeho měkký hebký jazyk.

Mužská dlaň laskala sametovou pokožku na vnitřní straně stehen. Vánek, který cítila na tváři, náhle profukoval až ke klínu v kalhotkách. Místo ukryté pod nimi ji začalo nesnesitelně pálit a vlhnout a žádalo si okamžitou úlevu od pomalu rostoucího napětí.

Pod kůží na stehně se jí lehce napnuly svaly. Viditelně vnímal tu energii, co ji spalovala a lehce dvěma prsty pohladil tříslo podél lemu kalhotek. Druhá ruka se přesunula pod blůzku a nepatrnou chvilku zápolila s rozepínáním podprsenky. Pak horka suchá dlaň obepnula nahé ňadro a ucítil jeho tuhnoucí hrot. Ještě více roztáhnula nohy a jejich polibek se stal vášnivějším.

Tisknul ňadro a do mezery mezi prsty nechal vklouznout zduřelou bradavku. Lehce ji hnětl stejně jako ňadro a intuitivně věděl, že je už pod kalhotkami úplně mokrá. Vsunul pod jejich látku prsty a shrnul klínový kus co nejvíce ke stehnu. Říční vzduch si chladivě pohrává s mokrým a rozpáleným klínem a jí se zrychluje dech.

Položil dlaň na její podbřišek a bříško prostředníku si opřel o tůňku. Sténavě kňučela, když se prst se zlehka sunul výš až k tomu nejcitlivějšímu bodu, kolem kterého pomalu a něžně kroužil. Donutil ji prohýbat se v zádech víc a víc a zadržovat chvílemi dech.

Pak prudce a drsně dvakrát třikrát přejedu přímo po něm a donutím tě zasténat nahlas... odměnou ti bude má dlaň opět na stehně a tiché šššššt, ššššt, do tvého ouška. Pohrávám si tak s tvým napětím a pokaždé, když těsně před vyvrcholením přestanu a znova začnu, slast ti posunu do větší a větší výšky i hloubky, blíž k vrcholu hory i dnu propasti.

Přestala jsi vnímat okolí, tvým světem se stal jen klín, který chvilku trpí pod bříškem mého prstu spalujícím žárem a chvilku je zase ochlazován nestydatým vánkem. Přestala jsi dávno vnímat naše přisáté rty s propletenými jazyky, přestala jsi vnímat ňadro uvězněné v mé dlani.

Vesmír je tvou štěrbinou a štěrbina je tvým vesmírem, má ruka je pákou a tvá citlivá vzrušivost je pevným bodem, který pohne nepohnutelným osudem. Aspoň to si teď zoufale přeješ, když jsem už, kdo ví pokolikáté, přestal centrum tělesné rozkoše dráždit těsně před osvobozujícím vyvrcholením. Z pochvy vytéká přes hráz, na shrnutou sukni pod zadečkem, nepřetržitý lepkavý potůček neukojené touhy.

Sténáš. Zalykáš se. Zadržuješ dech. Mimoděk jednou rukou vklouzneš pod svou blůzku, svou dlaň přitiskneš na hřbet mé ruky. Druhou rukou zamíříš ke klínu a pevně mne uchopíš kolem zápěstí a zaboříš do mne nehty a tlačíš mne proti sobě. A já ... vyjdu ti konečně vstříc a nepřestávám kroužit a laskat tam, odkud se rozbíhají pramínky slasti do celého tvého těla a mění se postupně v prameny, potoky, řeky a nezadržitelně se blíží k masivnímu vodopádu.

Pokaždé, když se zdá, že už vyvrcholíš, jako by mučené tělo přešlo jen na vyšší úroveň rozkoše a v milostných křečích i bez mého přispění stále očekává uvolňující vyvrcholení v místech, kde už dávno několikrát mělo být a stále není! Už nevnímáš ani svůj klín ani můj prst... jen neskutečně silnou rozkoš proměněnou na barevné záblesky korálků pod víčky tvých zavřených očí.

Teď!!! Sama neslyšíš, jak hlasitě křičíš... prohnutá v křeči jako luk. Změněná v orgastický ohňostroj. Celým tvým tělem projíždí nepopsatelná energie, zapisující se do každého nervu. Na několik okamžiků, které se pro tebe stanou ohraničeným nekonečnem, se rozplyneš...

Když se probereš, stále se chvěješ a z očí ti tečou slzy... pomalu vnímáš své údy, kterými s doznívající slastí proudí i mírná bolest od pomalu ustupující křeči. Na sukni pod tvým rozkrokem je mokrá skvrna, která rychle díky slunečním paprskům zasychá. Na mém zápěstí se třpytí několik nepatrných krůpějí krve od tvých nehtů...

Vezmu do svých rtů tvůj jazyk a lehce ho stisknu a saji. Pak škrábnu svými zuby ... cukneš... a spokojeně se rozesměješ.

I ve snu si všimla, že během těch nejvášnivějších okamžiků se barevné korálky rozkutálely v trávě všude kolem ... a některé padají ze skály přímo do chladných vod řeky tam někde dole.

***

Zmateně mžourala očima kolem sebe. Sluneční paprsky kreslily po stěnách ložnice výstražné vzkazy. Do háje, normálně jsem zaspala, kmitlo jí probouzejícím se mozkem.

Pomalu se posadila a o něco rychleji vstala. Ve velkém zrcadle na své toaletce uviděla svou nahou hruď ... prázdnou nahou hruď.

Nevěřícně se otočila k posteli.

Ale v peřinách ani kolem polštáře ... už nenašla žádný barevný korálek svých snů ...

Autor: Karel Boháček | pátek 18.12.2015 8:00 | karma článku: 25.39 | přečteno: 659x

Další články blogera

Karel Boháček

Jaký sexuální fetiš je pro chlapa neodolatelný? Aneb Názory muže za zenitem 9. část

V předposlední části desetidílné minisérie uděláme něco, co jsme zatím zdánlivě nezkusili ani náznakem.

19.11.2017 v 9:03 | Karma článku: 21.37 | Přečteno: 890 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 8. Jak se chlapi „staví“ k sexuálním pomůckám partnerek?

Erotické eshopy jsou plné různého pestrobarevného zboží. Mnoho těch barev je určeno pro ženy nebo ženám.

7.11.2017 v 8:08 | Karma článku: 22.75 | Přečteno: 965 | Diskuse

Karel Boháček

Podzim rozhazuje dukáty na Kvapilovo jezírkách

A rozhazuje je plnými hrstmi bohatý ve svém zlatě, majestátnosti i nepolitické příslušnosti. Vládne pravidelně a bez voleb.

1.11.2017 v 8:30 | Karma článku: 18.28 | Přečteno: 459 | Diskuse

Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 7. Kdy mají chlapi nejraději sex?

Zdánlivě banální otázka v sobě opět obsahuje mnou oblíbenou mnohovrstevnatost, tedy odpovědět se dá mnoha způsoby.

24.10.2017 v 8:08 | Karma článku: 24.65 | Přečteno: 922 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

David Vlk

Pane, vy jste čuňas, aneb rána jsou již chladná a vánoce za rohem.

V kapse mi šustí pytlík na psí hovínka a já čekám. Včera jsem zrovna četl, jak je takový hovínko pro horolezce na Nanga Parbatu vítaným zdrojem životodárného tepla.

23.11.2017 v 14:36 | Karma článku: 12.66 | Přečteno: 208 | Diskuse

Petr Omelka

Gitans - cikáni po francouzsku

"Svoboda je poznaná nutnost," prohlásil kdysi jeden vousatý chlapík. Měl pravdu. Cikáni to ale věděli od nepaměti.

23.11.2017 v 14:03 | Karma článku: 13.96 | Přečteno: 493 | Diskuse

Radka Kielbergerová

Dobrá fotka je ulovením vzácného momentu, co neumře časem (obhajoba vítězného snímku)

Stejně jako to říkáme o dobré reportáži, co vytáhne věc v čase aktuálním na světlo boží, ale dobrá, čtivá a platná obsahem a poselstvím je i za sto let. Jako se zdaří stejné malíři, jako Michelangelův David má v očích odhodlání

23.11.2017 v 13:17 | Karma článku: 11.24 | Přečteno: 301 | Diskuse

Libuse Palkova

Prezident a korupce

Nový prezident je nadějí, že se země konečně zbaví korupce, nezaměstnanosti a chudoby, která je naším současným největším problémem. Tak nějak zní hesla v Zimbabwe vítající nového politika.

23.11.2017 v 11:18 | Karma článku: 7.66 | Přečteno: 463 | Diskuse

Jana Slaninová

Když tě obejme Ježíš

Pršelo, tma houstla a nohy v blátě vázly. Každým krokem, byly boty těžší, obalené návleky z bahnitého jílu. Les divoký, hustý. Nebezpečný. Blesky křižovaly tmu. Sem tam osvítily cestu, abych nespadla do výmolu a nezlomila si nohu.

23.11.2017 v 11:08 | Karma článku: 11.58 | Přečteno: 225 | Diskuse
VIP
Počet článků 758 Celková karma 23.93 Průměrná čtenost 1124

Facebook Blog iDnes

 

Největší ďáblova lež spočívá v tom, jak nalhává lidem. že ... vůbec neexistuje, 

říká autor knihy

 

Nikdy jsem to s holkama neuměl

 

a blogového projektu

 

Kraťasy

kkkkkNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.