Karel Boháček

Názory muže za zenitem – 1. Vyspat se s chlapem na prvním rande ... nebo ne?

13. 09. 2017 13:13:13
Netroufám si tvrdit, zda to ženy doopravdy tak často řeší či nikoliv. Nicméně mediálně se zdá, že v rámci hledání vztahu je to často diskutovaný problém.

Pravidlo, jak se zachovat, je vlastně naprosto jednoduché, Ale než se k němu vrátím, je zapotřebí racionálně vydefinovat několik emočních problémů.

Základní pozitiva:

  1. Jsem tak skvělá v posteli, že mne bude chtít znova
  2. Jsem tak skvělá v posteli, že i když on stojí za nic, bude se chtít učit
  3. Je skvělý v posteli a ve mně najde natěšenou studentku
  4. Jsme oba skvělí v posteli, a když zjistí tu kompatibilitu, navždy zůstane
  5. Pozná tak, že vím, co chci. Tedy že jsem nejen krásná a nejen sexy, ale i sebevědomá. A že tedy sex mám ráda a umím si ho užít, nicméně ho ani nepřeceňuji, prostě pro mě patří k životu.

Z vypsaných zásadních pozitiv je doufám zřejmé, že pravidlo správného rozhodnutí se nemůže a nebude týkat náctiletých nezkušených dívek, které se právě k smrti zamilovaly do svého prince. (*)

Také je zřejmé, že pravidlo se nevztahuje na ženaté muže. (**)

Základní negativa:

  1. Jsem tak skvělá v posteli, až si pomyslí, že jsem snad děvka
  2. Jsem tak skvělá v posteli, až to ho zahanbí a lekne se
  3. Jsem tak skvělá v posteli, že si pomyslí, že už stejně dostal všechno a k pokračování není důvod
  4. Nejsem skvělá v posteli, ale pomyslí si o mně, že jsem snadno k mání
  5. Jsem tak špatná v posteli, až si pomyslí, že to byla a bude ztráta času

Úmyslně jsem vypsal těch negativ také pouze pět. Ve skutečnosti jich ve své hlavě dokážu vykombinovat minimálně kolem dvacítky ... a to skromně říkám, že jsem muž a tedy nemám ve své podstatě ani páru o tom, co všechno se může ženám honit při rozhodování v hlavě (od studu za malá prsa přes stud za velký zadek až k úvahám na téma mládí v prdeli do důchodu daleko).

Tedy přesně takhle je to dané. Pár základních pozitiv, pak možná nějaká nevypsaná spíše bezvýznamná ... a nepřeberné množství negativ.

Takové myšlenkové nekonečno negativ. (***)

A to rozhodovací pravidlo? Velmi prosté je. Pokud jste, milé ženy, přesvědčeny, že byť třeba jen jediné pozitivum je takové, že případně dokáže negovat všechna ostatní negativa vyřčená i „zamlčená“...pak? Muž za zenitem (****) říká:

"Jděte do toho!"

Proč? Protože ve své podstatě nemáte co ztratit.

Protože jste dobrá v posteli a bude si myslet, že jste děvka? Pak je to prudérní vůl, který neví, že být dobrá v posteli je u skutečného muže žádaný artikl. Takového nechcete.

Lekne se toho, že jste tak dobrá? No, pak je špatný on sám a nemá co nabídnout a i když sex není vždy to nejpodstatnější, podstatný přeci jen je.

Pomyslí si, že dostal všechno? Pak je povrchní a co s takovým narcisem?

Pomyslí si, že jste snadno k mání? Pak mu chybí sebevědomí, protože sebevědomý chlap by se měl pomyslet, jsem dobrej, i tuhle jsem zvládnul dostat do postele na prvním rande. Co s nesebevědomým ňoumou?

Jste špatná v posteli a jeho to odradí? No, pak nebylo o co stát. Když by s Vámi zůstal, ty dobré v posteli by si stejně našel ... jinde.

Situaci ale komplikuje fakt, pokud jste se během toho prvního rande skutečně už zamilovaly, případně je ve hře tučné konto. Pak jste na dobré cestě tohle rozhodnutí prokaučovat tak či onak.

No, a pokud ta negativa v hlavě eliminujete, tak i když třeba nelapíte toho pro vás správného, tak je tu aspoň šance na příjemně strávený večer případně noc. A to je něco, co se s přicházejícím věkem ... také počítá.

* (chápejte, mám náctiletou dceru – pozn. aut.).

** (chápejte, mám sice tolerantní manželku, ale... - pozn. aut.)

*** (chápejte nekonečno například dle kolegy Řeháčka – pozn. aut.)

**** (chápejte tu vícedimenzionální mnohovýznamovost slov „za zenitem“ – pozn. aut.)

Zvyšte článku karmu!
Autor: Karel Boháček | | karma: 32.18 | přečteno: 4730 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 77 příspěvků.
Poslední z 16. 9. 2017, 11:11

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz